Dzierżoniów: Ciąg dalszy kompromitacji prokuratury

Wracamy do sprawy tzw. seks afery z Bielawy i kompromitacji dzierżoniowskiej prokuratury. Sprawy nie trzeba nikomu przypominać, choć są zapewne takie osoby, które szybko chciałby o niej zapomnieć. Jednak o tej sprawie nie da się zapomnieć bo jest 10 osób, które na własnej skórze odczuły czym jest „sprawiedliwość” w wykonaniu dzierżoniowskich prokuratorów.

My tych samych prokuratorów zapytaliśmy o ciąg dalszy sprawy. Jakie ma ona konsekwencje dla tych prokuratorów, którzy się tak „pomylili”. Jakie ponieśli konsekwencje skoro kilka niewinnych osób zostało oskarżonych a część z nich była nawet aresztowana. Czy usłyszeli słowo przepraszam z ust prokurator Elżbiety Smolnej?

Przeczytajcie Państwo sami i sami oceńcie. Nasza ocena jest jak najbardziej krytyczny i odnosi się ona zarówno do formy odpowiedzi – zdania na całą stronę – jak i odpowiedzi na nasze pytania. Prokuratura kompromituje się dalej. Być może to jest sposób działania tej instytucji – operacja się udała ale pacjent umarł. Odpowiedz udzielona nam przez prokuraturę pokazuje, że nie tylko prokurator Elżbieta Smolna powinna zastanowić się na swoją dalszą karierą zawodową.

Czytaj także: https://bezprawie.pl/?p=27